Make your own free website on Tripod.com
 
Korutepe Tarımsal Ürünler Pazarlama ve Üretim Korutepe Tarımsal Ürünler Pazarlama ve Üretim - Petekli Ve Süzme Bal Pazarlamaktadır.
ARICILIK VE BALCILIK BÖLÜMÜ
Daha geniş kapsamlı bilgiye daha çabuk ulaşabilmeniz için bu sitedeki bilgiler sık sık sürekli güncellenmekte ve gerektikçe yeni sayfalar eklenerek içerik kapsamı genişletilmektedir. Bu yüzden sık sık ziyaret ettiğinizde sürekli yeniliklerle karşılaşabileceksiniz. Sitenin içeriğini oluşturan bilgiler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Son Güncelleme Tarihi : Mayıs 17, 2000
PETEKLİ VE SÜZME BAL
PETEKLİ VE SÜZME BAL ÜRETİMİ VE PAZARLAMA
Korutepe Süzme ve Petekli Bal Üretmekte Ve Pazarlamaktadır. KORUTEPE ARICILIK VE BALCILIK ÇİFTLİĞİ ÜRÜNLERİ

Çiftliğimizin üretimi olan ve anlaşma yaptığımız seçkin bal üreticilerinin Doğal Petekli ve Süzme Balları kalite denetiminden geçirilerek uygun sağlık koşulları altında işlenmekte, ambalajlanmakta, toptan ve perakende olarak satılmakta ve ihraç edilmektedir.
MARKA: Korutepe
AMBALAJ: Toptan ve perakende satışlarımız dökme olarak varil ve teneke kutularda, ve tüketici için cam kavanozlarda yapılmaktadır.
KALİTE: Ballarımız TS-3036 kalitesine uygun olarak hasad edilerek işlenmekte ve ambalajlanmaktadır.
ÜRÜN: 2000 yılı balcılık sezonu üretimidir.
ÖZELLİKLER: Ballarımız Trakya Bölgesi'ndeki Saray Yöresi'nin çok lezzetli ve çiçek kokulu saf çiçek balıdır.
TÜRLER: Çiçek Balı - Ayçiçek Balı - Püren Balı
KULLANMA SÜRESİ: Üretim tarihinden itibaren 2 yıldır. Zamanla kristalize olabilir. Kristalleştiğinde balın bulunduğu kap ılık su dolu bir kaba oturtularak çözülebilir.

AMBALAJ LİSTESİ
BALI TANIYALIM BALLI YİYECEKLER
SATICI ETİKETLİ PETEKLİ VE SÜZME BAL SAĞLAMA
SATICILARIN VE PAZARLAMACILARIN DİKKATİNE!

Bal satıcılarına ve pazarlayanlara kendi etiketleriyle cam kavanozlarda tüketici ambalajlı olarak toptan Trakya Bölgesi doğal çiçek balı sağlamaktayız.

Çiftliğimizin üretimi olan ve anlaşma yaptığımız seçkin bal üreticilerinin balları kalite denetiminden geçirilerek uygun sağlık koşulları altında işlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

Almak isteyenler taleplerini bildirdiklerinde stok durumuna göre istekleri karşılanmaktadır. Önceden alım bağlantısı yapanların talepleri ise sürekli karşılanmaktadır.
Korutepe Süzme ve Petekli Bal Toplamaktadır.
PETEKLİ VE SÜZME BAL SAĞLAMA
Korutepe İsteyenlere Petekli Ve Süzme Bal Sağlamaktadır. İŞLEYİCİLERİN VE AMBALAJCILARIN DİKKATİNE!

Bal işleyenlere ve ambalajlayanlara dökme ambalajlarda toptan Trakya Bölgesi doğal çiçek balı, ayçiçeği balı ve püren balı sağlamaktayız.

Çiftliğimizin üretimi olan ve anlaşma yaptığımız seçkin bal üreticilerinin balları kalite denetiminden geçirilerek uygun sağlık koşulları altında ambalajlanmış olarak toplanmaktadır.

Almak isteyenler bize bildirdiklerinde stok durumuna göre talepleri karşılanmaktadır. Bizimle önceden alım bağlantısı yapanların talepleri ise sürekli karşılanmaktadır.
PETEKLİ VE SÜZME BAL PAZARLAMA
ARICILARIN PETEKLİ VE SÜZME BALLARININ PAZARLANMASI

Bal üreticilerini desteklemek amacıyla anlaşma yaptığımız üreticilerin balları kendi markaları altında şirketimizce toptan ve perakende olarak pazarlanmaktadır.

Bu ballar kalite denetiminden geçirilerek alınmakta, ayrı ayrı partiler halinde varil, teneke ve karton kutularda dökme olarak ve ayrıca cam kavanozlarda satışa sunulmaktadır.

AMBALAJ LİSTESİ
PETEKLİ VE SÜZME BAL TOPLAMA
TRAKYA BÖLGESİ ARICILARININ DİKKATİNE!

Trakya Bölgesi üreticilerinin Doğal Petekli ve Süzme ballarını en iyi koşullar, en uygun bedeller ve ödemeyle teneke kutularda ambalajlı olarak toptan satın alarak sürekli toplamaktayız.

Fiyat ve ödeme koşulları teslimat sırasında bal kaliteleri incelenerek saptanmaktadır. Ayrıca bal üretimini bize bağlamak isteyen üreticilere üretim sezonu boyunca sürekli destek sağlanmaktadır. Siz de bize katılın ve bu hizmetimizden yararlanın.
Aradıklarınızı bulamadığınızda lütfen bize bildiriniz. Çabuk karşılık alabilmeniz için gerekli her türlü açıklamayı yaparak isteğinizi belirtiniz. Bizde bulunmayan isteklerinizi en kısa sürede bularak aradığınızı size sağlamaya çalışacağız.
BALARISIKOVAN ÜRÜNLERİARICILIK MALZEMELERİARICILIK İLAÇLARIARICILIK VE BALCILIKARICILIK YAYINLARI |
SİTE HARİTASIŞİRKETİMİZMÜŞTERİ DESTEĞİBİLGİ KORUMAWEB E-POSTAKONUK SALONUTARIM BÖLÜMÜ |
Korutepe Tarımsal Ürünler Pazarlama ve Üretim
E-POSTA: korutepeari@turkmall.com ikon korutepetarim@turkmall.com ikon YAZILI MESAJ MERKEZİ
INTERNET FAKS: +1-435-804-9079 ikon +1-775-855-4492 ikon +1-530-579-7565 ikon +1-209-671-3415 ikon FAKS: +90-282-768-0552
INTERNET TELEFON: FreeTalk-598683 ikon TELEFON: +90-282-768-6201 ikon +90-532-296-5975 ikon SESLİ E-POSTA: +1-530-688-9267
SATIŞ YERİ: Pazarcık Mahallesi, Ayvacık Caddesi No: 63 Saray, 59600 Tekirdağ
Korutepe Arıcılık ve Balcılık copyright 2000 Korutepe Tarımsal Ürünler Pazarlama ve Üretim. Tüm Hakları Saklıdır.
Bu web sitesi ES CYBERMALL COMPANY tarafından düzenlenmiştir ve WWW.TURKMALL.COM tarafından yönetilmektedir.