Make your own free website on Tripod.com
 
Korutepe Tarımsal Ürünler Pazarlama ve Üretim Korutepe Tarımsal Ürünler Pazarlama ve Üretim - Arı İlaçlarını pazarlamaktadır.
ARICILIK VE BALCILIK BÖLÜMÜ
Daha geniş kapsamlı bilgiye daha çabuk ulaşabilmeniz için bu sitedeki bilgiler sık sık sürekli güncellenmekte ve gerektikçe yeni sayfalar eklenerek içerik kapsamı genişletilmektedir. Bu yüzden sık sık ziyaret ettiğinizde sürekli yeniliklerle karşılaşabileceksiniz. Sitenin içeriğini oluşturan bilgiler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Son Güncelleme Tarihi : Mayıs 17, 2000
ARI SAĞLIĞI VE İLAÇLARI
ARICILIK İLAÇLARI PAZARLANMASI
Korutepe arı sağlığını korumak için ilaç kullanımını önermektedir. Arıcıların arı bakımı sırasında hastalıklarla karşılaşmamaları için hastalık öncesinde gereken tüm koruyucu önlemleri almaları ve bazı koruyucu ilaçları kullanmaları arıların sağlıklı yaşamalarının en büyük etkenidir. Koruyucu ilaçların kullanılması arıların hastalıklardan uzak kalmalarını sağlamaya yardımcı olacaktır.

Arıcıların karşılaşabilecekleri arı hastalıklarının belirtilerini öğrenip tanımaları ileride karşılaşacakları arı hastalıklarını kısa sürede saptamalarına ve gereken ilaçları kullanmalarına büyük kolaylık sağlayacaktır. Arı hastalıkları ve zararlılarıyla savaş boşlanmamalı, hemen tedavi edici ilaçların kullanımına başlanmalıdır.

Sağlıklı arı kolonilerinden oluşan arılıklar arıcıya bolca bal vermeyi sürdürmelerinin yanında kovanların kuvvetli arılarla dolmalarını da sağlayacaktır.

Arıcıların arı hastalıklarıyla ve zararlılarıyla savaşmak ve hastalanan arıların tedavisi için gereksinim duydukları bütün arı ilaçları şirketimizce yabancı ve yerli üretim kaynaklarından sağlanarak perakende ve toptan satılmaktadır.
ARICILIK İLAÇLARI KATALOĞU
APIMICINE
PEREZİN (büyük)
VARATION-TKV
ARI BİRLEŞTİRME PARFÜMÜ
FUMUDIL B
PEREZİN (küçük)
VAROMAT (10'lu çubuk)
OĞUL ÇEKME PARFÜMÜ
NEO TERAMİSİN 20 gr
RULOTAS
VAROMAT (20'li çubuk)
ARI POLİVİT
NEO TERAMİSİN 100 gr
VARMİTAS
VİTAMİKS FORMULA
Hastalık öncesinde alınabilecek koruyucu önlemler, hastalıkların teşhisi ve tedavisi, salgınlarda yapılacaklar, ilaçların özellikleri, kullanılacağı zamanlar, kullanma biçimleri ve miktarları ve benzeri konularda açıklayıcı bilgileri burada bulabilirsiniz.
RESİMLİ İLAÇ KATALOĞU FİYAT LİSTEMİZİ İSTEYEBİLİRSİNİZ
Aradıklarınızı bulamadığınızda lütfen bize bildiriniz. Çabuk karşılık alabilmeniz için gerekli her türlü açıklamayı yaparak isteğinizi belirtiniz. Bizde bulunmayan isteklerinizi en kısa sürede bularak aradığınızı size sağlamaya çalışacağız.
BALARISIBALKOVAN ÜRÜNLERİARICILIK MALZEMELERİARICILIK VE BALCILIKARICILIK YAYINLARI |
SİTE HARİTASIŞİRKETİMİZE-POSTA KUTUMUZKORUTEPE BULTENİWEB E-POSTA SERVİSİKONUK SALONUTARIM BÖLÜMÜ |
Korutepe Tarımsal Ürünler Pazarlama ve Üretim
E-POSTA: korutepeari@turkmall.com ikon korutepetarim@turkmall.com ikon YAZILI MESAJ MERKEZİ
INTERNET FAKS: +1-435-804-9079 ikon +1-775-855-4492 ikon +1-530-579-7565 ikon +1-209-671-3415 ikon FAKS: +90-282-768-0552
INTERNET TELEFON: FreeTalk-598683 ikon TELEFON: +90-282-768-6201 ikon +90-532-296-5975 ikon SESLİ E-POSTA: +1-530-688-9267
SATIŞ YERİ: Pazarcık Mahallesi, Ayvacık Caddesi No: 63 Saray, 59600 Tekirdağ
Korutepe Arıcılık ve Balcılık copyright 2000 Korutepe Tarımsal Ürünler Pazarlama ve Üretim. Tüm Hakları Saklıdır.
Bu web sitesi ES CYBERMALL COMPANY tarafından düzenlenmiştir ve WWW.TURKMALL.COM tarafından yönetilmektedir.