Make your own free website on Tripod.com
 
Korutepe Tarımsal Ürünler Pazarlama ve Üretim Korutepe Tarımsal Ürünler Pazarlama ve Üretim - Arıcılık Malzemeleri Pazarlamaktadır.
ARICILIK VE BALCILIK BÖLÜMÜ
Daha geniş kapsamlı bilgiye daha çabuk ulaşabilmeniz için bu sitedeki bilgiler sık sık sürekli güncellenmekte ve gerektikçe yeni sayfalar eklenerek içerik kapsamı genişletilmektedir. Bu yüzden sık sık ziyaret ettiğinizde sürekli yeniliklerle karşılaşabileceksiniz. Sitenin içeriğini oluşturan bilgiler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Son Güncelleme Tarihi : Mayıs 17, 2000
KOVANLAR
ARI KOVANLARI PAZARLANMASI
Korutepe Modern Arıcılık Malzemeleri Sunmaktadır. Arıcıların arı bakımı, arı beslenmesi, oğul alınması, bal, polen, balmumu, propolis, arı sütü, arı zehiri üretiminde gereksinim duydukları çeşitli malzemelerde üretilen bütün modern kovan tipleri şirketimizce yabancı ve yerli üretim kaynaklarından sağlanarak perakende ve toptan satılmaktadır.

Tüm kovanlar TS 3409 kurallarına uygun malzemeden, uygun ölçülerde ve uygun kalitede üretilmişlerdir ve üreticilerinin garantisi kapsamındadırlar.

Sağlıklı arı yetiştirmek ve bolca bal elde edebilmek arı yapısına uygun olan modern kovanların en uygun tip ve yapıda olanlarının özenle seçilerek kullanılmasına bağlıdır.

Özellikle tecritli kovanların kullanılması arıların, uzun kış koşullarından etkilenmemesi, daha sağlıklı yaşaması yanında işçiliğin de en aza indirilerek en yüksek verimin elde edilmesinde büyük yarar sağlamaktadırlar.

Biraz daha pahalı olmasına karşılık tecritli kovanların ahşap kovanlara göre ısı yalıtkanlığından ötürü bir çok yararlı üstünlüğünün bulunduğu kolayca anlaşılabilir.
Styropor köpükten üretilen tecritli kovanlarda bal verimi büyük oranda artış gösterir, dayanıklıdır ve hafifliğinden ötürü taşınması, bakım ve onarımı kolaydır. Arı ailelerinin beslenmesi ve gelişmesi hızlı ve düzenlidir, hastalıklar az görülür, kış kayıpları ortadan kalkar.

İhtiyaçlarınız için kataloğumuzu inceleyerek sizin için en uygun olanlarını kolayca seçebilirsiniz.
ARI KOVANLARI KATALOĞU
ARI KOVANLARI AYRINTILI DOKUMU FİYAT LİSTEMİZİ İSTEYEBİLİRSİNİZ
Aradıklarınızı bulamadığınızda lütfen bize bildiriniz. Çabuk karşılık alabilmeniz için gerekli her türlü açıklamayı yaparak isteğinizi belirtiniz. Bizde bulunmayan isteklerinizi en kısa sürede bularak aradığınızı size sağlamaya çalışacağız.
BALARISIBALKOVAN ÜRÜNLERİARICILIK MALZEMELERİARICILIK İLAÇLARIARICILIK VE BALCILIKARICILIK YAYINLARI |
SİTE HARİTASIŞİRKETİMİZE-POSTA KUTUMUZKORUTEPE BULTENİWEB E-POSTA SERVİSİKONUK SALONUTARIM BÖLÜMÜ |
Korutepe Tarımsal Ürünler Pazarlama ve Üretim
E-POSTA: korutepeari@turkmall.com ikon korutepetarim@turkmall.com ikon YAZILI MESAJ MERKEZİ
INTERNET FAKS: +1-435-804-9079 ikon +1-775-855-4492 ikon +1-530-579-7565 ikon +1-209-671-3415 ikon FAKS: +90-282-768-0552
INTERNET TELEFON: FreeTalk-598683 ikon TELEFON: +90-282-768-6201 ikon +90-532-296-5975 ikon SESLİ E-POSTA: +1-530-688-9267
SATIŞ YERİ: Pazarcık Mahallesi, Ayvacık Caddesi No: 63 Saray, 59600 Tekirdağ
Korutepe Arıcılık ve Balcılık copyright 2000 Korutepe Tarımsal Ürünler Pazarlama ve Üretim. Tüm Hakları Saklıdır.
Bu web sitesi ES CYBERMALL COMPANY tarafından düzenlenmiştir ve WWW.TURKMALL.COM tarafından yönetilmektedir.