Make your own free website on Tripod.com
 
Korutepe Tarımsal Ürünler Pazarlama ve Üretim Korutepe Tarımsal Ürünler Pazarlama ve Üretim - Arıcılık Malzemeleri Pazarlamaktadır.
ARICILIK VE BALCILIK BÖLÜMÜ
Daha geniş kapsamlı bilgiye daha çabuk ulaşabilmeniz için bu sitedeki bilgiler sık sık sürekli güncellenmekte ve gerektikçe yeni sayfalar eklenerek içerik kapsamı genişletilmektedir. Bu yüzden sık sık ziyaret ettiğinizde sürekli yeniliklerle karşılaşabileceksiniz. Sitenin içeriğini oluşturan bilgiler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Son Güncelleme Tarihi : Mayıs 17, 2000
ARICILIK MALZEMELERİ
ARICILIK MALZEMELERİ PAZARLANMASI
Korutepe Modern Arıcılık Malzemeleri Sunmaktadır. Arıcıların arı bakımı, arı beslenmesi, oğul alınması, bal, polen, balmumu, propolis, arı sütü, arı zehiri üretiminde, işlenmesinde ve ambalajlanmasında gereksinim duydukları bütün malzemeler şirketimizce yabancı ve yerli üretim kaynaklarından sağlanarak perakende ve toptan satılmaktadır.

Sağlıklı arı yetiştirmek ve bolca bal elde edip gerektiğince işlemek modern malzemelerin en uygunlarının seçilip kullanılmasına bağlıdır.

Yerli ve yabancı tanınmış üreticilerin arıcılık malzemeleri yüksek kalitelerine karşılık uygun fiyatlarla ve koşullarla satışa çıkarılıp arıcılarımıza sunulmaktadır.

Bir çok yerli ürün özel siparişle ürettirilmektedir ve satılan ürünler üretici firmaların yapım ve bakım garantisi altındadır. Gerekli olan yedek parçalar üretici firmalarca sağlanmaktadır.

İhtiyaçlarınız için kataloğumuzu inceleyerek en uygun olanlarını kolayca seçebilirsiniz.
Korutepe Her Miktardaki Malzeme İsteğini Karşılamaktadır.
ARICILIK MALZEMELERİ KATALOĞU
KORUNMA GİYSİLERİ KOVANLAR KOVAN MALZEMELERİ
BAL İŞLEME MAKİNALARI YAPAY PETEK ARI BESİNLERİ
Aradıklarınızı bulamadığınızda lütfen bize bildiriniz. Çabuk karşılık alabilmeniz için gerekli her türlü açıklamayı yaparak isteğinizi belirtiniz. Bizde bulunmayan isteklerinizi en kısa sürede bularak aradığınızı size sağlamaya çalışacağız.
BALARISIBALKOVAN ÜRÜNLERİARICILIK İLAÇLARIARICILIK VE BALCILIKARICILIK YAYINLARI |
SİTE HARİTASIŞİRKETİMİZE-POSTA KUTUMUZKORUTEPE BULTENİWEB E-POSTA SERVİSİKONUK SALONUTARIM BÖLÜMÜ |
Korutepe Tarımsal Ürünler Pazarlama ve Üretim
E-POSTA: korutepeari@turkmall.com ikon korutepetarim@turkmall.com ikon YAZILI MESAJ MERKEZİ
INTERNET FAKS: +1-435-804-9079 ikon +1-775-855-4492 ikon +1-530-579-7565 ikon +1-209-671-3415 ikon FAKS: +90-282-768-0552
INTERNET TELEFON: FreeTalk-598683 ikon TELEFON: +90-282-768-6201 ikon +90-532-296-5975 ikon SESLİ E-POSTA: +1-530-688-9267
SATIŞ YERİ: Pazarcık Mahallesi, Ayvacık Caddesi No: 63 Saray, 59600 Tekirdağ
Korutepe Arıcılık ve Balcılık copyright 2000 Korutepe Tarımsal Ürünler Pazarlama ve Üretim. Tüm Hakları Saklıdır.
Bu web sitesi ES CYBERMALL COMPANY tarafından düzenlenmiştir ve WWW.TURKMALL.COM tarafından yönetilmektedir.